TripAdvisor
TripAdvisor
Know better. Book better. Go better.
TripAdvisor Traveler Rating
Based on 130 traveler reviews
TripAdvisor Ranking #444 of 1592 places to eat in Krakow
Most Recent Traveler Reviews
  • Sep 15, 2017: “Nice place with good food”
  • Aug 12, 2017: “Excellent”
  • Jul 31, 2017: “Fresh Sushi”
  • May 3, 2017: “Terrible fusion food”
  • Apr 23, 2017: “Asian fushion”
© 2017 TripAdvisor LLC

Karta Miłośnika EDO

O KARTĘ MIŁOŚNIKA EDO może się ubiegać każdy. Kto zwróci wypełnioną KARTĘ MIŁOŚNIKA EDO z imieniem i nazwiskiem oraz adresem mailowym, dostanie kartę stałego klienta uprawniającą do uzyskiwania 10% rabatu podczas każdej wizyty w restauracjach EDO SUSHI oraz EDO FUSION ASIAN CUISINE.

REGULAMIN KARTY MIŁOŚNIKA EDO

• Dziękujemy za wizytę w restauracji EDO. Chcąc rozkochać Was w naszej kuchni, oddajemy Wam do rąk KARTĘ MIŁOŚNIKA EDO. Chcielibyśmy, aby przypominała Wam o naszych restauracjach, kiedy tylko będziecie mieli ochotę na dalekowschodnią, kulinarną podróż. Karta obowiązuje podczas wizyty w restauracjach EDO SUSHI oraz EDO FUSION ASIAN CUISINE w Krakowie i jest przeznaczona dla osób niekorzystających z karty stałego klienta.

• Uzyskanie 50zł upustu od rachunku jest możliwe dzięki zdobyciu 10 pieczątek, a pieczątka jest otrzymywana za każde, jednorazowo wydane 100zł. Kwota gratisowa zostanie odliczona od następnego rachunku.

• Do otrzymania „niespodzianki“ uprawnia otrzymanie 5 pieczątek. Otrzymać ją można przy każdej, kolejnej wizycie. Może nią być danie z restauracji EDO SUSHI lub EDO FUSION ASIAN CUISINE (do wyboru 1 spośród wymienionych: zestaw bansai, makaron pad thai, yakitori z kurczaka, tempura wegetariańska, yaki gyoza, zielone curry z kurczakiem, futomaki sake filadelfia 10 szt.)

• Promocje się nie łączą. Rachunek z rabatem, gratisowym daniem, daniem za złotówkę, wykorzystujący gratisowy kupon, czyli wszelkie upusty nabyte z innego tytułu, wykluczają jednoczesne zdobycie pieczątki, bez względu na wartość.

KARTA MIŁOŚNIKA EDO wydawana jest na konkretną osobę. Karty nie wolno użyczać osobom trzecim. W wypadku wątpliwości kelner ma prawo poprosić o okazanie dowodu tożsamości, w wypadku odmowy rabat może nie zostać udzielony.

• Karta ważna jest przez pół roku od momentu pierwszej wizyty (tj. wbicia pierwszej pieczątki). Po tym czasie niewykorzystane punkty przepadają i aby uzyskać gratis bądź kartę stałego klienta, należy wykorzystać nową kartę.

• Osoby ubiegające się o kartę stałego klienta uprawniającą do uzyskiwania 10% rabatu podczas każdej wizyty w restauracjach EDO SUSHI oraz EDO FUSION ASIAN CUISINE są zobowiązane uprzednio do pełnego wykorzystana KARTY MIŁOŚNIKA EDO. Zapełnioną pieczątkami wraz z podpisami pracowników firmy do pozycji nr. 10. Kartę należy zwrócić kelnerowi wraz z danymi osobowymi: imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem mailowym. Odmowa podania powyższych danych jest równoznaczna z odrzuceniem wniosku o 10% kartę rabatową.

• Podpisanie KARTY MIŁOŚNIKA EDO oznacza akceptację regulaminu.