Warsztaty sushi

Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu własnoręcznego przygotowywania sushi, odbywające się pod okiem niezmiennego od lat Szefa Kuchni restauracji EDO SUSHI. Doświadczenie jakie mamy w tym zakresie nauczyło nas, że jest to doskonała forma uatrakcyjnienia przyjęcia lub imprezy integracyjnej w domu lub restauracji. Bywa również niezapomnianym prezentem ofiarowanym bliskiej osobie lub po prostu uzupełnieniem własnych pasji i sposobem na samorealizację.

W trakcie warsztatów zdobywana jest zarówno wiedza teoretyczna z zakresu historii sushi, jego rodzajów, używanych składników, jak i praktyczna, w zakresie doboru komponentów, ich właściwego przyrządzania, łączenia, a także ozdabiania i serwowania. W zależności od Państwa preferencji warszataty mogą się odbywać indywidualnie, bądź w większych grupach, jak również w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Mamy nadzieję, że dzięki chwilom spędzonym na warsztatach, pasja i entuzjazm, jakie wkładamy w każdy przyrządzany kawałek sushi stanie się również Państwa udziałem.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Kontakt: Maciej Sosnowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.