TripAdvisor
TripAdvisor
Know better. Book better. Go better.
TripAdvisor Traveler Rating
Based on 130 traveler reviews
TripAdvisor Ranking #444 of 1592 places to eat in Krakow
Most Recent Traveler Reviews
  • Sep 15, 2017: “Nice place with good food”
  • Aug 12, 2017: “Excellent”
  • Jul 31, 2017: “Fresh Sushi”
  • May 3, 2017: “Terrible fusion food”
  • Apr 23, 2017: “Asian fushion”
© 2017 TripAdvisor LLC

Warsztaty sushi

Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu własnoręcznego przygotowywania sushi, odbywające się pod okiem niezmiennego od lat Szefa Kuchni restauracji EDO SUSHI. Doświadczenie jakie mamy w tym zakresie nauczyło nas, że jest to doskonała forma uatrakcyjnienia przyjęcia lub imprezy integracyjnej w domu lub restauracji. Bywa również niezapomnianym prezentem ofiarowanym bliskiej osobie lub po prostu uzupełnieniem własnych pasji i sposobem na samorealizację.

W trakcie warsztatów zdobywana jest zarówno wiedza teoretyczna z zakresu historii sushi, jego rodzajów, używanych składników, jak i praktyczna, w zakresie doboru komponentów, ich właściwego przyrządzania, łączenia, a także ozdabiania i serwowania. W zależności od Państwa preferencji warszataty mogą się odbywać indywidualnie, bądź w większych grupach, jak również w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Mamy nadzieję, że dzięki chwilom spędzonym na warsztatach, pasja i entuzjazm, jakie wkładamy w każdy przyrządzany kawałek sushi stanie się również Państwa udziałem.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Kontakt: +48 603 978 000
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.