Najstarszy sushi bar w Krakowie

zaprasza na wspólne odkrywanie magii japońskiej kuchni.

TripAdvisor

Karta miłośnika Edo

O kartę miłośnika edo może się ubiegać każdy. Kto zwróci wypełnioną kartę miłośnika edo z imieniem i nazwiskiem oraz adresem mailowym, dostanie kartę stałego klienta uprawniającą do uzyskiwania 10% rabatu podczas każdej wizyty w restauracjach Edo Sushi oraz Edo Fusion Asian Cusine.

 

Regulamin karty miłośnika Edo

  • Dziękujemy za wizytę w restauracji EDO. Chcąc rozkochać Was w naszej kuchni, oddajemy Wam do rąk Kartę Miłośnika EDO. Chcielibyśmy, aby przypominała Wam o naszych restauracjach, kiedy tylko będziecie mieli ochotę na dalekowschodnią, kulinarną podróż. Karta obowiązuje podczas wizyty w restauracjach Edo Sushi oraz Edo Fusion Asian Cusine w Krakowie i jest przeznaczona dla osób niekorzystających z karty stałego klienta.
  • Uzyskanie 50zł upustu od rachunku jest możliwe dzięki zdobyciu 10 pieczątek, a pieczątka jest otrzymywana za każde, jednorazowo wydane 100zł. Kwota gratisowa zostanie odliczona od następnego rachunku.
  • Do otrzymania „niespodzianki“ uprawnia otrzymanie 5 pieczątek. Otrzymać ją można przy każdej, kolejnej wizycie. Może nią być danie z restauracji Edo Sushi lub Edo Fusion Asian Cusine (do wyboru 1 spośród wymienionych: zestaw bansai, makaron pad thai, yakitori z kurczaka, tempura wegetariańska, yaki gyoza, zielone curry z kurczakiem, futomaki sake filadelfia 10szt.)
  • Promocje się nie łączą. Rachunek z rabatem, gratisowym daniem, daniem za złotówkę, wykorzystujący gratisowy kupon, czyli wszelkie upusty nabyte z innego tytułu, wykluczają jednoczesne zdobycie pieczątki, bez względu na wartość.
  • Karta Miłośnika EDO wydawana jest na konkretną osobę. Karty nie wolno użyczać osobom trzecim. W wypadku wątpliwości kelner ma prawo poprosić o okazanie dowodu tożsamości, w wypadku odmowy rabat może nie zostać udzielony.
  • Karta ważna jest przez pół roku od momentu pierwszej wizyty (tj. wbicia pierwszej pieczątki). Po tym czasie niewykorzystane punkty przepadają i aby uzyskać gratis bądź kartę stałego klienta, należy wykorzystać nową kartę.
  • Osoby ubiegające się o kartę stałego klienta uprawniającą do uzyskiwania 10% rabatu podczas każdej wizyty w restauracjach Edo Sushi oraz Edo Fusion Asian Cusine są zobowiązane uprzednio do pełnego wykorzystana Karty Miłośnika Edo. Zapełnioną pieczątkami wraz z podpisami pracowników firmy do pozycji nr. 10 kartę, należy zwrócić kelnerowi wraz z danymi osobowymi: imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem mailowym. Odmowa podania powyższych danych jest równoznaczna z odrzuceniem wniosku o 10% kartę rabatową.
  • Podpisanie Karty Miłośnika Edo oznacza akceptację regulaminu.