Najstarszy sushi bar w Krakowie

zaprasza na wspólne odkrywanie magii japońskiej kuchni.

TripAdvisor

Catering

Dania oferowane przez restauracje Edo Sushi oraz Edo Fusion Japanese&Thai Cusine dają Państwu możliwość obcowania z kulinarną sztuką dalekiego wschodu, z bogatą tradycją krajów takich jak Japonia, Tajlandia czy Chiny, umożliwiając poznanie ich subtelnych smaków i wyrafinowanych form potraw tworzących piękno i harmonię tego odległego kulturowo i kulinarnie świata.

Zapewniamy szeroki zakres usług kateringowych, począwszy od dopasowania menu do potrzeb klienta, poprzez dowóz oraz organizację oprawy kameralnych przyjęć, konferencji, imprez, bankietów, targów oraz otwarć salonów czy rozmaitych imprez sportowych, nawet do 500 osób. Oferujemy obok wyśmienitego sushi, inne potrawy kuchni japońskiej, jak również tajskiej, wietnamskiej, kambodżańskiej czy dań z grilla kantońskiego. Choć do perfekcji mamy dopracowane dania rodem z dalekiego wschodu, to jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oraz niecodziennym gustom i życzeniom. Niezapomnianych wrażeń kulinarnych podczas kateringu, dostarcza- obok tradycyjnych potraw azjatyckich – europejski akcent w postaci finger foods. Krewetki w sosie śmietanowym, mini tatar z łososia czy sałatka owocowa na winie śliwkowym, to tylko drobna część pomysłowych rozwiązań naszego Szefa kuchni, będący doskonałą fuzją obu światów.

Zapewniamy wszystko co niezbędne do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć: najwyższej jakości składniki, oryginalną porcelanę , zastawę, sprzęt gastronomiczny, meble czy transport. Nasi specjaliści ubrani w kimona zapewnią profesjonalną obsługę Państwa gości. Do organizacji zleconych nam przyjęć podchodzimy w sposób profesjonalny, dbając by każdy szczegół był maksymalnie dopracowany Nasza praca jest naszą pasją, którą staramy się nieustanie rozwijać i udoskonalać.

Zapraszamy do współpracy.

Mieliśmy przyjemność współpracować między innymi z:

   

       

   

   

Warsztaty sushi

Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu własnoręcznego przygotowywania sushi, odbywające się pod okiem niezmiennego od lat Szefa kuchni restauracji Edo. Doświadczenie jakie mamy w tym zakresie nauczyło nas, że jest to doskonała forma uatrakcyjnienia przyjęcia lub imprezy integracyjnej w domu lub restauracji. Bywa również niezapomnianym prezentem ofiarowanym bliskiej osobie lub po prostu uzupełnieniem własnych pasji i sposobem na samorealizację. W trakcie warsztatów zdobywana jest zarówno wiedza teoretyczna z zakresu historii sushi, jego rodzajów, używanych składników, jak i praktyczna, w zakresie doboru komponentów, ich właściwego przyrządzania, łączenia, a także ozdabiania i serwowania. W zależności od Państwa preferencji warszataty mogą się odbywać indywidualnie, bądź w większych grupach, jak również w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Mamy nadzieję, że dzięki chwilom spędzonym na warsztatach, pasja i entuzjazm, jakie wkładamy w każdy przyrządzany kawałek sushi stanie się również Państwa udziałem.


Body Sushi

Nyotaimori jap. 女体盛り- popularnie nazywane "body sushi". Jest to zmysłowa ceremonia polegająca na degustacji sushi wprost z ciała pięknej modelki lub przystojnego modela. Ceremonia "Body Sushi" do dyskretna, pobudzająca zmysły erotyka, spotkanie z niecodzienną estetyką w połączeniu z uzależniającym smakiem sushi. Ceremonia body sushi to propozycja na ekskluzywną, zamkniętą imprezę, wieczór kawalerski lub panieński jak również na inne przyjęcia okolicznościowe.


Imprezy japońskie

Obok tradycyjnej formy kateringu oferujemy możliwość organizacji imprezy o tematyce japońskiej, odbywającej się według indywidualnie zaplanowanego scenariusza na który składać się może:

  • catering sushi oraz ciepłej kuchni japońskiej czy tajskiej
  • pokaz przygotowywania/warszaty sushi /tajskie
  • degustację japońskiej herbaty oraz pokaz rytułału jej parzenia
  • degustację japońskich trunków, m.in. umeshu, sake oraz whisky
  • pokaz sztuk walki
  • pokaz tańca gejsz w przepięknie malowanych kimonach
  • pokaz gry na japońskich instrumentach
  • pokaz sztuki kaligrafii

Kontakt

W celu poznania szczegółów każdej z proponowanych przez nas form imprezy prosimy o kontakt: edo@edosushi.pl
Tel: (12) 422-24-24